UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zarząd Portu no pewnie, że ładnie brzmi. Dyrektor portu, którego nie ma, ale zaraz ma być - siedziba na parerze, a na piętrze mieszkańcy, ... tylko proszę nie pomylić pięter - na poddaszu wisi pranie I po kuszulkach, takie w paski - można poznać, czy ktoš czasem tam urzęduje- komedii ciąg dalszy I to robią prawdziwi ludzie za prawdziwe pieniądze. A nad tym wszystkim Dyrektor Departamentu Nieruchomości przy Urzędzie Miasta. No proszę jak pięknie się nam port rozrasta. Czy jest gdzieś lepsze miejsce dla tej komedii gdze Ferdek z Waldkiem są wiecznie żywi?
Jażem to widział.