UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Samobadanie, ale i szybkie działanie, dzięki temu szybciej wyszedłem z nieszczęsnego raka. Panowie jeśli coś wyczujecie nie wstydźcie się i zróbcie prywatnie USG, tu czas się liczy. Rak jądra to nie wyrok jeśli szybko zareagujecie. I pamiętajcie o tym czy jest listopad czy inny miesiąc. Dużo zdrowia dla wszystkich.

Profilaktyka