UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Macie pretensje, ale do kogo-do samych siebie. olsztyn kase przytulal od reformy admin, zapraszam wszystko nowe wymienione, tramwaje lepsze niz w warszawie, korupcja i kumoterstwo w UP, US, Zusie, UM, wszyscy wiemy jak tam pojdziemy. Najwieksze chamstwo to UP. Wszystko kreci sie w rodzinie na powitanie pani pyta co u pana? Sprobuj zlozyc wniosek o dotacje to ci nawet slowa nie pomoga do tego wniosku dolozyc, poniewaz dziwnym trafem jest firma ktora pisze dotacje i zawsze wygrywa. Tak mozna wymieniac. Od 18 lat mieszkam w egu ale tu nie pracuje, tu mozna tylko mieszkac, normalna praca bez kumoterstwa i wyzysku(pozdrawiam emblomskich dziadów) jest poza tym miastem..

aswymiata