UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tytus Elblążanin - Taki mamy klimat ! Wszystko powoli upada w całym świecie bo nowe wynalazki, technika sprawia że jeden robót zastąpi stu pracowników. Nigdy nie wróci do czasów Gierkowskich bo dziś mamy inne czasy, inne technologie, tam gdzie nie ma rentowności to się likwiduje i to chyba normalne. Czas przymusu zamknięcia kopalni nastąpi i nie dlatego że ktoś w unii ma kaprys ! W ogóle Śląsk się zapadnie i zginie masa ludzi ale dopóki się nie zapadło to bedą robić swoje.... nie mamy wpływu tak na zmianę klimatu jak powstające nowe technologie. Kiedyś były konie, potem ciapek a teraz olbrzymy z kołami dwu metrowymi i tak było jest i będzie.....