UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żadna "transformacja" się nie udało. Wszystkie zakłady rozkradziono i sprzedano za granicę. Te które zostały w naszych rękach są regularnie niszczone przez polityków. W Elblągu tak samo jak wszędzie.

Krzysiek2k