UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda, że tak mało o sytuacji Elblaga w tym artykule.. Bo może my mieszkańcy nie zdajemy sobie sprawy, że jest tak żle, a będzie jeszcze gorzej, lub nie jest tak żle jak mówią pisowcy. A może po prostu mamy za duże wymagania, a w rzeczywistości jest lepiej niż w wiekszości krajów Europy. Skoro w Elblągu jest tak żle to czemu tyle dobrych aut i na każdym kroku budują się nowe mieszkania, a zakładów pracy jakoś nie przybywa. Czekam na publikację ksiązki o Elblągu w latach 1945 - 2025.