UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@były katolik - Po pierwsze państwo nie utrzymuje księży. Chyba że uczą religii więc mają płacone tak jak nauczyciele. Zazwyczaj mniej bo nie na cały etat. Pieniądze do służby zdrowia, hmm czy po to żeby lekarz zarabiał nie 30 tys miesięcznie a 60 tys? I jeździł nie mercem a rolsem czy bentleyem? No tak też można....