UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oddać rolnikom oni spalą legalnie przy policji, bo rolnicy mogą wszystko np. blokować drogi przy obstawie i przyzwoleniu służb. A co do komunikacji miejskiej to proponuję zrobić bezpłatną komunikację dla mieszkańców wówczas może ludzie będą z niej korzystać, dojazd z zawady na Stare Miasto 4 osób to autobusem 16 zł, boltem 12 a jak pojadę samochodem to spali mi niecały litr paliwa za 6 zł, ekonomii nie oszukasz.