UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piękna i elegancka uroczystość, gratulacje dla wszystkich nagrodzonych! Podziwiam i szanuję każdego nauczyciela, który wykonuje teraz te pracę, po tym jak poprzednia władza próbowała zniszczyć autorytet i prestiż tego zawodu. Nigdy, nikomu to się nie uda, każdy z nas wspomina szkołę i swoich nauczycieli, przez całe życie. To dowodzi tego jak ważni są w naszym życiu!!

AZC