UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

„Zmniejszymy trochę tempo, damy radę”. To jest działanie zespołowe, którego też trzeba się nauczyć. - innymi słowy, działanie zespołowe w wojsku ma polegać na tym, że cały oddział zmniejsza tempo, bo jakaś pani nie daje rady.... ?

WOjskowy