UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sądzę, że mój ulubiony portal nie powinien dopuszczać do głosu anonimowych internautów, a to ze względu na dobrostan nie tylko psychiczny. Komu odpowiedzieć na słuszny, czy niesłuszny głos? Apelowałem do Asmina o to wielokrotnie. I nadal apeluję.

RomanR