UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To się nazywa CHÓW a nie wychowanie dzieci. Mam w rodzinie przywołany, klasyczny model zajęcia czasu dziecka poprzez wręczenie tabletu. Odebranie tego urządzenia dziecku wzbudza w nim panikę, histerię, złość... i nie wiem co tam jeszcze dzieje się w tej małej, niedorozwiniętej główce ? Moi rodzice zajmowali mi czas zabawą, rozmową, wspólnym czytaniem, spacerami.