UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

20 osob bylo. Miejsc bylo znacznie wiecej, dlaczego ustawili wiecej miejsc niż przyszlo osob? puste krzesła to zmarnowane środki, które można było przeznaczyć z pożytkiem. Musimy znów zacząć myśleć po gospodarsku.

Grzesiu Nowaczyku - wróć!