UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż.... Mnie krzywda od nikogo nie spotkała. Jako stary harcerz nadal pomagam, ile mogę. Twój post nieco mnie zdeprymował. Analizowałeś, czemu nikt Ci nie pomógł? A może zbyt wiele oczekiwałeś? Zapewne dałeś sobie radę, jeżeli udzielasz się na forum. Jestem przekonany, że warto być optymistą i, co najmniej, namawiać kogoś do pomocy potrzebującym.

RomanR