UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@beatle - Słusznie prawisz szanowny. GM ma tylko jedno zastrzeżenie do takiego pomysłu. Elblążanie głosują wszystkie wnioski BEZ ŻADNEJ weryfikacji urzędniczej, w przeciwnym razie urzędniki znają zwycięskie projekty na długo przed głosowaniem, wszak w nim też mogą brać udział wraz z AKTYWNYMI obywatelami, kolegami królika.
GłębokaMyśl