UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@a21 - Ale właśnie autorowi chodziło o to, że regulamin BO powinien zabraniać składania wniosków przez urzędników na stanowiskach bo to rodzi wątpliwości o rzetelność oceny pewnych rzeczy na ich stanowiskach po prostu nie wypada, to należy im to wprost zabronić w regulaminie