UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od dawna wiadomo że ten cały budżet obywatelski to jedna wielka ściema Wybierane projekty to udogodnienia dla wybierających a nie obywateli Pisałem już dawno że wróbelek sobie z tego budżet miasta zrobił ze złudą że to obywatele wybierają Jeszcze tylko wybory przodownika pracy i mamy postkomunistyczny komplet Tak się kończy zatrudnianie pociotków i tym podobnych na stanowiskach bez żadnego doświadczenia i umiejętności Ważne żeby się ładnie uśmiechać jak miłościwie panujący przechodzi
Zielarski