UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jednak dalszy brak symulacji tego, co będzie po jego wybudowaniu teraz obciąża obecny rząd i samorząd elbląski, który ma w głębokim poważaniu takie problemy, bo powódź spowodowana cofką ostatnio miała miejsce w 1982 roku, czyli wszyscy zapomnieli. Problem leży w tym, że od tamtej pory NIE ZROBIONO właściwie NIC, by poprawić bezpieczeństwo powodziowe Żuław i Elbląga. Za to wybetonowano brzegi rzeki i teraz się ją pogłębia i będzie budowany kanał żeglugowy. WSZYSTKIE WYMIENIONE DZIAŁANIA zdecydowanie poprawią transport wody w górę rzeki Elbląg z Zalewu przy silnym wietrze z północnego wschodu. Bobry już wykonały swoją robotę i teraz entuzjastycznie czekamy na klęskę, która dotknie najbardziej produktywny pod względem rolnym obszar w kraju i kilka miast z Elblągiem na czele, bo parking dla TiRów MUSI MIEĆ DOSTĘP DO MORZA, a od kilku lat rządzą nami ludzie bez wyobraźni ! ! !
GłębokaMyśl