UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sprawa wydaje się prosta. Potrzebne są nowe przystanki. Są chętni klienci dla miejskiej komunikacji, która narzeka na brak pasażerów. No i zaczyna się droga pod górę. Nowodworska to droga powiatowa na terenie gminy Elbląg zarządzana przez miasto Elbląg. I już są takie trudności, że każdy z uśmiechem rozkłada ręce. Więc pozwolę sobie na pytanie: komu służy ta cała komunikacja? Pasażerom czy urzędnikom? Czy ona w ogóle ma służyć, czy po prostu być aby była? I na koniec, dlaczego w innych miastach autobusy miejskie obsługują swobodnie tereny poza miastem a w Elblągu jest to za trudne?