UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tu czegoś nie rozumiem. Były wybory w kwietniu, dlaczego więc wybieracie takich ludzi na radnych? Czy macie jakiekolwiek pojęcie o kandydacie? Czy tylko liczy się to że nie jest z PIS albo że suszy zęby do zdjęcia? A może dlatego że stoi pod sceną podczas koncertów? Co definiuje wasz wybór w wyborach? Demokracja w tym mieście się nie sprawdza.

Jawamwojtaniewybierałem