UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Historia relacji ukraińsko - polskich w kontekście zbrodni na Wołyniu jest bolesna. Nie wiadomo dlaczego doszło do wyboru Tarnopola jako miasta partnerskiego dla Elbląga, jaki i kto miał w tym cel? Czy nie lepiej było wybrać miasto portowe podobnej wielkości na Zachodzie, np. Rostock? Teraz odkręcić to tak jak udało się z Kaliningradem będzie trudno, zwłaszcza takiej radzie jak nasza. Ale to nic, ważne że PiS nie rządzi. Uśmiechamy się!!! :)