UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety, ale w tym kraju pokutuje przeświadczenie, że czasy szlacheckie były najlepszymi jakie można sobie wymarzyć. Prezes wciąż wspomina naszą wspaniałą historię. Fajnie to miały tylko "elity" a większość społeczeństwa było właściwe niewolnikami.