UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co PiS zrobił w tej sprawie poza tym, że nic nie zrobił? A to teraz chcą jechać na tym kąsając rząd. Przykłady w mediach się piętrzą. Dzbanami bym się nie przejmował, raczej skupił na pomocy. Kategorycznie tępiąc patologie pod tytułem kto najlepsze ujęcie zrobi telefonem z zerwanej tamy. Plus armia szabrowników.