UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Tyka naprawdę - To prawda z tym wałem przeciw- powodziowym, jest za słaby przy ekstremalnie złych warunkach pogodowych, które przecież kiedyś nadejdą. Skoro po wojnie w biednej Polsce potrafiono naprawić zniszczone wały I zmeliorować całe Žuławy, to tym bardziej teraz, aby spokojnie spać - juž dzisiaj bez względu na koszty, usypywał bym i podwyższał ten wał o ok 2m, jeśli tego nie rozumie pan prezydent I cały sztab przeciwpowodziowy, to po co on nam I ten cały sztab jest potrzebny?Katastrofa może kosztować nas tysiąc kroć więcej, aniżeli wzmocnienie tego wału teraz.
No po co?