UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo po co wydawać kasę na coś co może się nigdy nie przydać? Każdy woli wydać kasę tak by wygrać kolejne wybory, więc wolą budować stadiony, drogi, robić imprezy, parki itp. itd. a taki zbiornik retencyjny przyda się raz na 30 lat, więc komu się chce tym zajmować?