UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kiedy inny kraj przeżywa klęskę to Polacy jadą, aby pomagać, kiedy Polska przezywa tragedię i klęskę nikt z sąsiadów nas nie wsparł! tak to wygląda !!! cóż KO będzie miało prawdziwy test!! i mniej gadania a więcej pracy i wsparcia