UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pracownik administracyjno-biurowy "najczęściej poszukiwany"? Niby gdzie? Bo na waszych ogłoszeniach takie stanowisko pojawia sie raz na kwartał. A bezrobocie 7% wynika tylko i wyłącznie z przechodzenia na emeryturę wyżu demograficznego i wyjazdów za granicę oraz do innych miast tuż po szkole.

Redaktur Gruszalski