UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
"Niezakończone jeszcze na całej długości rzeki pogłębienie toru wodnego do 4,5 m sprawia, że duże jednostki nie mogą do nas zawijać. " Pan Zgliński nie wie, ze pierwszy etap przewiduje tor wodny o parametrach 2,5 / 60 m ? Nieboraczek też nie ma pojęcia, że brakuje 3 kilometrów brzegów na rzece, a lustro wody nie jest odsłonięte na znacznej powierzchni nawet tam, gdzie są wykonane brzegi, że dzisiaj koparki 5 sztuk gorączkowo udrażniają tor wodny na środku rzeki... ? Pogłębienie do parametrów 2,5 / 60 to pieśń przynajmniej dwóch lat, o ile państwo zdecyduje się na dalsze marnotrawienie środków w ilościach hurtowych... Dlaczego redakcja nie występuje z pozycji finansującego te fanaberie i nie zadaje panu Zglińskiemu pytań o TEN-T oraz dzisiejszą i przewidywaną rentowność parkingu dla TiRów ?
GłębokaMyśl