UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PiS rozbudził nadzieje i apetyty w Elblągu na reaktywację elbląskiego portu. Przede wszystkim zrobiono przekop. Krytycy zarzucają wysokie koszty ale gdyby sprawą zajmowała się dalej Platforma Obywatelska, to przekopu nadal by nie było, bo teraz jego wartość wzrosłaby zapewne do 3-4 mld a piniędzy nie ma i nie będzie... Teraz trwa dalej opowiadanie o chęci rozbudowy portu czyli normalka w PO. Gadanina i brak konkretów. I jedno tylko dobrze, że nie oddali przeładunków w rosyjskie ręce jakiejś firmy z Królewca, jak to miało miejsce w czasach gdy Elblągiem już rządziła PO w osobach Grzegorza Nowaczyka i Jerzego "motorówki" Wcisły.