UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
"A to oznacza, że dopiero wtedy do Elbląga będą mogły wpływać statki o zanurzeniu do 4,5 metra. " A może tak dla odmiany ktoś, kto wypisuje te androny, zanim umieści je jako informację na stronie Portelu, to pofatyguje się i sprawdzi możliwości wykonania opisywanych cudów w zakresie pogłębiania i im podobnych ? Może warto wsiąść na rower i pojechać wzdłuż rzeki do jej ujścia przy Złotej Wyspie. Naocznie przekonać się, co się dzieje, jakie jest zaawansowanie prac ? Może nawet porozmawiać z pracującymi tam ludźmi, którzy mają dosyć interesujące opinie o tej bajońsko kosztownej dewastacji, która tak naprawdę niczemu nie służy. Może warto odwiedzić dyrektora parkingu dla TiRów i zapytać, co zadecydowało o wyborze operatora ? Wzglądy finansowe, perspektywy inwestycyjne, a może coś jeszcze innego... ? ! Może warto zapytać pana Arkadiusza jakie zyski osiągnie jego parking w tym roku, a jakich spodziewa się w przyszłym i kolejnych latach ? Na czym opiera swoje bajania o parkingu dla TiRów, którymi przekonał tak wiele osób do zmarnotrawienia potężnych środków publicznych i nikt nie został za to rozliczony ? ! Wszak dewastacja wciąż jest w toku...
GłębokaMyśl