UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Beewoolf - Problem nie w ilości policji tylko w jej jakości, apolityczności tej formacji, uprawnieniach policjanta gwarantujących mu w każdej sytuacji trudnej własne bezpieczeństwo. A na straży tego ma stać państwo i prawo. A jak jest każdy widzi.