UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jawamwojtaniewybierałem - Oj tam, oj tam. Po co się tak napinać. Wiadomo że Mazurska jest w kiepskim stanie. Takich dziurawych ulic jest więcej i ciągle przybywa. Sprawy portu leżą a most UE jest knotem. Ale to nie o to chodzi. Najważniejsze, że PiS nie rządzi. Usmiechamy się!