UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego na mazurskiej koło ZUS od roku jeden pas jest obstawiony pachołkami i barierami cały podziurawiony i nikt z tym nic nie robi? Kiedy odbudowa mostka elewów? Kiedy budowa portu miejskiego? Kiedy budowa nowego mostu unijnego łączącego kazimierzowo z Elblągiem? Ten obecny to kameralny bubel harleyowca bez poboczy bez chodników bez dróg rowerowych. To są konkretny o które pytają Elblążanie a o których nic nie mówią towarzysze z PO.
Jawamwojtaniewybierałem