UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakby w Elblągu rozbudowywano miejsca trybun na koncerty to i show biznes by sie rozwijał. W czasach kosmosu i post jaskiniowej ludzie spori przebywają w chatach i hala kompletnie stoi pusta. Lepiej przywrócić Dworzec Zdrój w nowym miejscu na Zawadzie, gdzie zespoły muzyczne mogłyby przygrywac z tarasu turystom na parkingu bez wychodzenia z motoru

auto-market