UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prosimy bardzo by orkiestra grała dla konsoli Olimpii bo.... Dziękujemy Olimpii Elbląg za spotkanie przyjaźni, wasze ego nadal pozostaje jak na fotografii ! Czy nie żal Starego Miasta ? Swoim zachowaniem nie zasługujecie nawet na obecny stadion....