UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że PiSowczyki nie wiedziały jak poprowadzić DK22 wzdłuż torów i budują nam jakieś badziewie za setki milionów. Ale bez obaw KO ma też nas obywateli w 4 literach. POPiS zaorał i odebrał godność Polakom.