UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie można tej rewolucji było zrobić od nowego roku ? ! Koniecznie trzeba zmuszać ludzi do zmian w stałych zleceniach przelewów ? To się nazywa, myślenie o tych, którym służymy ! A może to myślenie o tych, którzy mają służyć urzędnikom i jeszcze im płacić ? ! Słuszną linię ma nasz magistrat !

GłębokaMyśl