UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja napiszę coś, co może zszokować większość tu komentujących. Odlewnia zostałaby zamknięta niezależnie od tego kto byłby u steru państwa czy miasta. GE nabywając elbląskie fabryki od Alstomu miało z góry ustalony plan - pociągnąć to trochę, a potem zamknąć, w ten sposób eliminując niejako konkurencję. Nawet jakby teraz przyszedł inwestor i położył na stole miliardy dolarów, to i tak GE powiedziałoby "nie". Ale na PO/PiS szczeka się łatwo. Ruszyć głową - oj, to już nie takie proste.