UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To co, jak już było o leniwych, wiecznie pijących kawkę urzędasach, to może teraz ponarzekamy na wiecznie nawalonych, niesłownych robotników-partaczy? Na roszczeniowe, niepracujące madki? Na januszów i grażyny biznesu? Każdemu można łatkę przypiąć i na każdego znajdą się krzywdzące stereotypy. Najlepiej niech każdy robi swoje i nie pierniczy farmazonów.