UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

znajdą pracę. mamy najniższe bezrobocie w Europie. każdy ma pracę, jak chce pracować. 16 000 wakatów w Policji, 100 000 w rolnictwie, w wojsku, sklepach. 200 000 ludzi zwolnimy też nie będzie problemu. Przypominam - ja ich utrzymuję z mojej pracy. Ja wytwarzam PKB, oni konsumują PKB - i to akceptuję, ale nie akceptuję nadmiaru urzędników.

logiczny