UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Gdańsku i Sopocie nie ma problemu z parkowaniem w podobnych miejscach. Nie mam tam po prostu ruchu samochodowego. Ulice są zamknięte. Nikt z tego powodu nie płacze, że musi się przejść 100-200 metrów. Tylko Emblongi ryczą, bo nie mogą wjechać samozłomem pod drzwi sklepu.