UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest proste rozwiązanie na zwiekszenie liczby policjantów - pbniżenie minimalnego wymogu z wykształcenie średnie na wykształcenie zawodowe. Ale jakoś nasi polscy decydenci w rządzie uważają, że osoby z wykształceniem zawodowym są gorszego sortu i nie nadają się do pracy w Policji.