UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Śpieszę z odpowiedzią, czemu nie ma chętnych do policji: 1.Od dnia złożenia kwitów po 1 dzień w służbie w miejscu docelowym może minąć nawet 1,5 roku!!!! 2.Pół roku szkółki, która jest biciem piany za grosze. Totalnie za długo. Nikogo nie stać na takie poświęcenie finansowe i czasowe, żeby za 3000 zł/miesiąc od tak zniknąć na pół roku. 3.Komuna wewnątrz jednostek i traktowanie jak śmiecia. 4.Fatalna opinia policji, która dzięki władzy poprzedniej, ale i współczesnej po akcji z rolnikami skutecznie zaorała relację pomiędzy obywatelem, a funkcjonariuszem 5.Zarobki w Policji to jest żart...
Byłem i widziałem