UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nigdy nie zrozumieją. Choćby w Olimpii grali Ronaldo, Messi, Lewandowski a trenerem był Guardiola to w pewnym momencie w zespole będzie musiała grać młodzież aby broń Boże NIE AWANSOWAĆ! Koniec, kropka.

Irek Szaf