UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Stop nonsens - To nie zieloni są problemem ale lokalne włądze dla których przd wyborami wszystko było proste, obietnice, zrobimy to czy tamto a po wyborach wszystko wraca do normy. Piniędzy nie ma, zieloni nie pozwalają it itd. A lemingi i tak zagłosują bo będą nowe obietnice, nowe konhrety a oni nie zmądrzeją.