UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokladnie tak, PIS-owcy chcą ZAISTNIEC. Ja wole miec tansze bilety... dzieki sponsorom, których widzimy na tramwajach czy tez autobusach przewoźnicy mają dodatkowe pieniądze i nie musza podnosić cen! KIT!!!

Jazz