UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem dlaczego koncerty muzyczne musza być realizowane z Budżetu Obywatelskiego. A gdzie instytucje do tego powołane, gdzie kluby, firmy prywatne ? Budżet miejski ma ogarnąć wszystkie imprezy w mieście ?