UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie doczytałem się w artykule dokładnego adresu Stowarzyszenia na Mącznej, ale uważam, że Miasto powinno wykorzystać energię " młodych " elblążan i zaproponować im lepsze, wieksze i niedrogie lokalizacje. Oprócz Stowarzyszenia Co Jest ? zarówno Młodzieżowa Rada Miasta, jak i coraz liczniejsza grupa studentów naszych czterech uczelni postulują, a do tej pory nie mają swoich siedzib mimo dramatycznie dużej ilości miejskich pustych lokali. Miały być zmiany w Elblągu nie tylko dla emerytów. Czekamy.