UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ponieważ na szczycie Góry Chrobrego kłopotliwe do realizacji, polecam organizatorom rozważenie organizacji koncertu na Gęsiej Górze / Pomnik, BIS /. Bardzo fajne miejsce i łatwiejszy dojazd ulicą Wyżynną. Ps. Może jeszcze nie jest za póżno, by na wrzesień przygotować JAZZBLAG ? A nowy prezydent i sponsorzy znajdą na to fundusze.