UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblagu tramwaje to katastrofa, halaslie nie stabilne, kto zatwierdził takie byle co. Mieszkańcy przy ul. Plk. Dąbka nie mogą otworzyc okien hałas jak w hali produkcyjnej. Kto zatwierdził ten bubel.

Zniszczone.